Propozycja

Apteki SOKAL

Na tej stronie znajdziesz aktualne oferty pracy.

Jeśli cenisz odpowiedzialność i uczciwość oraz chcesz rozwijać się w stabilnej i rodzinnej atmosferze.

Wyślij swoje CV na adres e-mail rekrutacja@grupasokal.pl

Czekamy na Ciebie !

Chcesz dowiedzieć się jak wygląda proces rekrutacyjny?

1. Wysyłasz CV

2. Zapraszamy Cię na spotkanie

3.Ustalamy warunki współpracy

4. Witamy Cię.

Do zobaczenia !

Magister farmacji

MAGISTER FARMACJI

Miejsce pracy - woj. wielkopolskie

Nasi wymarzeni współpracownicy to osoby :

Nasi wymarzeni współpracownicy to osoby

• z wykształceniem wyższe farmaceutyczne z prawem wykonywania zawodu

• posiadające wiedzę w zakresie standardów, procedur, jakości specyficznych dla sektora farmacji.

• to osoby zaangażowane i otwarte na potrzeby naszych Klientów

 Zadania na stanowisku

• sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych

• informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków

• monitorowanie stanów magazynowych apteki

Co oferujemy ?

• Stabilne zatrudnienie - jesteśmy rodzinną siecią aptek od ponad 20 lat na rynku

• Wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę i system premiowy,

• Dbamy o rozwój i doskonalenie zawodowe - szkolenia punktowane w programie szkolenia ustawicznego,

• Udział w szkoleniach i warsztatach Akademii Umiejętności SOKAL

• Pomoc w relokacji, pracę w stabilnym i przyjaznym zespole,

• Udział w premiowanym systemie poleceń pracowniczych

Chcesz się dowiedzieć jak wygląda proces rekrutacyjny?

1. Aplikujesz rekrutacja@grupasokal.pl  2. Zapraszamy Cię na spotkanie

3. Poznajemy się 4. Ustalamy warunki współpracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@grupasokal.pl

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

W ofercie prosimy zamieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883).

Technik farmacji

TECHNIK FARMACJI

WYMAGANIA:

dyplom technika farmacji

ukończony staż

dobra znajomość oprogramowania Kamsoft

znajomość tematyki magazynowej

dobra organizacja pracy

odpowiedzialność i uczciwość

komunikatywność

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

sprzedaż leków

sporządzanie leków recepturowych

informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków

monitorowanie stanów magazynowych apteki

OFERUJEMY:

stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania wiedzy i umiejętności;

atrakcyjne warunki finansowe.